Gorenje GI6401WSC Hob, Induction, Width 59,5 cm, 4 cooking zones, Touch Control, White
- TootjadGorenje
- Mudel: GI6401WSC
- Saadavus: 2
-
380€
Gorenje GI6401WSC Hob, Induction, Width 59,5 cm, 4 cooking zones, Touch Control, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 640.00 mm |
| Brutokaal | 8.10 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 160.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 575.00 mm |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.06 m |
| Netokaal | 7.60 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: gorenje gi6401wsc hob, induction, width 59, 5 cm, 4 cooking zones, touch control, white, gi6401wsc, gorenje, pliidiplaadid

